Home Stilling Baner Biler Kørere Statistik Omgangstider Galleri Regler Links Formularer Send email Dansk / English

Formula D Århus stats
Rank Navn Løb Sejre Sejrs% Gns. Pos Poles Pole% Gns. Kval Fuldførte Udgået Fuldførsels% Titler Banerekorder
Alex 8006.86005.63718800
Allan 3007006.673010000
Benn 4007005.25317500
Bent 12185.22173.331028300
Bjarke 11325224.2419173.18101128935
Brian 10040061010000
Brian Lind 5006.75003.4418000
Brian Nielsen 374115.26005.593529500
Bruno 192116.47004.471547900
Carsten 132153.31004.0813010000
Chatharina 3005.67006.673010000
Christa 29134.43273.92819700
Claus 20014007115000
Erik 31333005.673010000
Erik Søe 10060041010000
Hans Peter 35135.61005.343148900
Henrik 30011005.67216700
Jacob 2004.50072010000
Jens 33005.75135.522858500
Jesper 2004.5005.52010000
Jesper Andersen 51204.8005.45010000
Jesper Jensen 3009.5005.33216700
John 10070091010000
Julie 10060051010000
Kasper 31136.14265.712839000
Kenneth 20030062010000
Kristian 4006005.254010000
Lars 477155.8364.344168702
Lars Kringelbach 4003.5005.754010000
Lasse 10030031010000
Lasse Westh-Nielsen 20010000602000
Lehel 71149.4006.71527100
Louise 43494.79124.053949100
Mads 10050051010000
Mads Jurik 20030062010000
Martin 10819185.571093.4591178413
Michael 10030041010000
Michael Ingeman 2007.50092010000
Michael Stehr 30031005.67123300
Michael Ustrup 20017007.5115000
Michaela 30011.5006.67216700
Mie 10030051010000
Mikkel 6620303.7621322.526249418
Morten 10006.75004.4828000
Niels 13040313.9684651.841161489832
Niels Sørensen 10040021010000
Ole 10070031010000
Peter Mains 2004003.52010000
Peter Møller 40014.5005.25225000
Robert 5005005.65010000
Ruobing 81133.75004.888010000
Ryan 6006.4005518300
Simon 31006.73135.552658400
Sune 93332.891114.339010000
Søren 51203.8003.65010000
Søren Mors 598145.36004.425098500
Thomas 3004.33004.333010000
Thomas Pedersen 1003110011010000
Thomas TR 10020051010000
Thor 10010000501000
Tomas 113275.33004.09928200
Troels 41252.75005.254010000
Troels Bjerre 100100051010000
Ulla 81134006.138010000
cnn 40040054010000